مجید کمالی نژاد
کشکول
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/٦/٢٩ توسط مجید کمالی نژاد | نظرات ()

 پنج ساعت دیگر جوانی 18 ساله اعدام می شود 

به دنبال چند بوق ممتد ، برخورد آینه به آینه و سپس ناسزاگویی و پیچیدن جلوی ماشین ، نزاعی بوجود می آید که نتیجه آن تیتر اول رسانه ها می شود قتل قویترین مرد جهان

علیرضا به همراه دو دوست دیگرش که هر سه کمتر از بیست سال سن دارند متهم نزاع خیابانی منجر به قتل مرحوم روح الله داداشی هستند و او ساعاتی دیگر به عنوان قاتل به دار آویخته می شود ، امشب شب آخر زندگی علیرضاست و هیچ کس نمی داند این دقایق بر او و خانواده اش چگونه می گذرد . شاید پاسخ این باشد به هر حال او مرتکب قتل شده و خانواده مقتول هم حق قصاص دارند .

اما بهتر است ما برای خودمان ، خانواده مان و جامعه ای که در آن زندگی می کنیم بیندیشیم ! چرا و چگونه می شود که چنین اتفاقاتی روی می دهد ؟ چه کسانی چه سهم هایی در این اتفاقات دارند ؟ آیا ممکن نیست خود ما هم ناخواسته و بر اثر بی توجهی و غفلت به نوعی سهامدار این اتفاقات شویم ؟ و و و و و ؟ ؟ ؟

در این باب سوالات متعدد و پاسخ ها متنوع خواهد بود . اما یک اصل اساسی همیشه وجود دارد  و آن اینکه  غفلت از خدا دروازه جهنم است و این شیطان است که گام به گام انسان را به سوی سرازیری و سقوط در جهنم فرا میخواند . کافیست انسان دستش را از دست خدا خارج ، به خدا پشت کند و سپس برنگردد . . . . قطعاً اتفاقاتی از این دست ، محصول این غفلت ها خواهد شد .

 

.: Weblog Themes By MihanTheme :.
درباره وبلاگ
مجید کمالی نژاد
موضوعات
 
آخرين مطالب
نويسندگان
آرشيو مطالب
صفحات جانبي
تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن مي باشد.